Naprawa iPhone Warszawaprzez wiele lat , ekran iPhone'a naprawy {w rzeczywistości | staną się byciem coraz skomplikowany. Na początku może to być kwestia czy części obudowy, która przesunięty była z przodu lub z tyłu. Jednak, jako ekrany stał się laminowany, jako biometryczny wymagany pewnie sparowany sprzęt elementy , jako szerszy zakresy wymagany indywidualny kalibracja kolorystyczna, ponieważ 3D Touch oznacza to potrzebować być kalibrowany dla 3D dokładnie , gdzie dotknąłeś, i jako zaawansowany czujniki wymagane bardziej wymagający pozycjonowanie, o wiele więcej pracy { musiałem zrobić coś, aby gwarancję wysokiej jakości naprawy.

Tyle tak naprawdę, Apple faktycznie sprzęt urządzenia zainstalowane we wszystkich placówkach handlowych obszarach i akredytowanych centra do job znacznie lepiej i szybciej niż średnia ludzka.

Naprawa iPhone

Napraw ekran iPhone'a procedure należy do firmy Apple ongoing efforters to better protect consumer a środowisko ale czyni zabezpieczenia, które nie just działają znacznie lepiej ale trwają dłużej. {Wszystko | cokolwiek] z iOS 12 praca nad wszystkich iPhone'ów wracając do 5s , do alchemii - wzmacniającej mocniejszej typy aluminium, stal i szkło, aby naprawy coraz znacznie łatwiejsze i bardziej opłacalne .

To przenieś nie zadowolić dig this wszyscy . "Prawo do naprawy" jest złożone, często kontrowersyjne issue . Nie mówię o rozmowach o mówieniu o skrajnościach po obu stronach-- osoby, którzy chcą (lub chcą) przyciągnąć uwagę lub sprzedać swoje rzeczy poprzez mówienie ciebie cokolwiek {powinien | musi | trzeba | być hermetycznie zapieczętowane lub na przeciwległym końcu nadęty poza dwa razy wielkością i wagą, dzięki czemu możesz {wejść tam akt z ich {kosztownym | kosztownym | drogim) lego. Rozmawiam o rozmowach o mówieniu o osobach, którzy po prostu mieć części wysokiej jakości dostępne w opłacalny ceny , dzięki czemu mogą zachować swoje rzeczy i zachować bezpieczeństwo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *